ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

МКМС запрошує до обговорення проекту закону щодо забезпечення національної інфобезпеки та права на доступ до достовірної інформації


Міністерство культури, молоді та спорту України представляє порівняльну таблицю проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації" та запрошує стейкхолдерів до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться 28 січня 2020 році в Києві.
http://mkms.gov.ua/files/pdf/Disinformation_Draft_2020.pdf


 

У виконкомі відбулась зустріч міського голови з мешканцями міста


Під час зустрічі були обговорені питання перерахунки тарифів на теплопостачання.  


 

Відбулось позачергове засідання виконкому


16 січня 2020 року  відбулось позачергове засідання виокнкому , на якому було розглянуто питання питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу.   Докладніше про перебіг засідання на відео:


 

16 cічня вшановують День пам’яті Кіборгів – мужніх захисників Донецького аеропорту


Сьогодні, 16 січня, Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів», які в січні 2015-го, в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт. В останні дні захисту Донецького аеропорту – 19 та 20 січня – там загинуло 58 найкращих синів України.


 

В шосткинському ліцеї працює оновлена їдальня


Відремонтована та оновлена їдальня ШНВК: СШ -ліцей: 


 

До уваги! Щодо нарахування плати за послуги з централізованого опалення


На даний час в місті послуги з централізованого теплопостачання надають ТОВ "ШП "Харківенергоремонт", ТОВ "Шостка-тепло", КП "ШКЗ "Імпульс".


 

До уваги батьків, які планують оздоровлювати дітей у 2020 році!


Якщо ваша дитина відноситься до переліку дітей пільгових категорій та має право на забезпечення путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного, обласного чи місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні, профільні табори) для отримання путівки, вона має бути занесена до бази даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку у 2020 році.


 

До уваги платників податків!


З 1 січня 2020 року введено нові рахунки для сплати податків та зборів. Про це повідомляє Державна казначейська служба України. Нові рахунки для обліку доходів державного бюджету та доходів місцевого бюджету від платників Шосткинської міської територіальної громади вводяться з 1 січня 2020 року.  Реквізити рахунків за посиланням: 


 

УВАГА! З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки


Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, з 1 січня 2020 року були введені в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочалося з 03.01.2020 року.


 

Вітання з Новорічними святами


Хор ветеранів "Калинонька" та шосткинська молодь  вітає всіх шосткинців з різдвяними та новорічними святами!

1    2    3    4    5    6    7

 


%custom closeLinks()